| 49Days a întrebat:

Ce parere aveti despre laptele demachiant si lotiunea tonica de la bioten?

4 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Am o perere foarte buna.am folosit aceste produse si sunt bune si ieftine.Si nici nu au parabeni, coloranti si alte chestii nocive.Folosestele cu incredere.

| Moryami a răspuns:

Deformatoare de ten happy ( la un moment dat )

| dragodana a răspuns (pentru Moryami):

Salut! Gresesti. 49Days le poti folosi cu incredere.Am avut aceste produse si am fost foarte multumita de ele.Sunt produse in Romania si de aceea au un pret mai mic.Nu au parabeni, coloranti si alte chestii nocive.Folosestele cu incredere.

| 49Days explică (pentru dragodana):

Pai deja le folosesc, ceream pareri in plus
Mshappy