| alexandra11 a întrebat:

Ce parere aveti despre masajul vacuumatic Starvac? E dureros? Provoaca reactii adverse?
Dau funda pentru cel mai sincer si sigur raspuns!

Răspuns Câştigător
| Maria84 a răspuns:

Buna, masajul cu vacuum conteaza de cine ti-l face, sunt maseur si lucrez cu ventuza de masaj din cauciuc medicinal
http://magazinulmeu.blogspot.com/2011/06/ventuza-ventuze-pentru-masaj.html
Aici depinde cat de tare e facut masajul cu vacuum si mai depinde cat de sensibila e zona in care e masata persoana.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Cu stima.

1 răspuns:
| alexandra11 explică:

Maria, am o intrebare dar te rog sa fi foarte sincera daca se poate.
Acele ventuze ajuta la eliminarea celulitei, sau nu? Acum te rog daca se poate sa fi sincera, ca sa stiu adac are rost sa ma duc la salon, sau nu.
Multumesc