| Adry05 a întrebat:

Ce parere aveti despre mastile de fata de la Freeman?

2 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Hey! Sa stii ca mastile astea din comert nu au absolut niciun efect miraculos. Cunosc cazuri in care dupa aplicare persoanele respective au dobandit arsuri sau eczeme. Nu merita sa ti incarci fata cu astfel de produse. Incearca sa te demachezi cu apa micelara ( in niciun caz cu servetele demachiante...deoarece nu sunt ok pentru fata fiindca o usuca prea tare). Dupa ce te ai curat bine poti incerca sa ti pui iaurt pe fata. Hidrateaza tenul foarte bine. Poti incerca infuzie cu ceaiuri de musetel sau galbenele. Sau o masca cu putina miere si galbenus de ou. Pupici!

| JustMe69 a răspuns (pentru Anon31241212):

Daca mergi pe principul asta, nu e bun niciun produs din comert. Nu toti isi permit produse din farmacii sau din parfumerii pentru ingrijirea tenului. Multe persoane sunt incantate de produsele din comert. Daca gasesti produsele potrivite tipului tau de ten si ai o rutina de ingrijire bine pusa la punct, orice produs poate fi bun pentru tine.