| NiKa_7306 a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de frizer?

Răspuns Câştigător
| lllaaauuu a răspuns:

Un frizer sau frizerita doar tunde oamenii...dar coafeza sau hair-stilistu...fac mult mai multe.aranjeaza parul vopseste adica ii da o forma! frizerul doar tundeee! happy si nu cred ca e o meserie interesanta.coafeza sau hair-stilist cred ca e o meserie mai interesanta!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O meserie ca oricare alta.

| AnaMariaRo a răspuns:

Foarte buna happy eu sunt manichiurista, tot secretul este sa fi foarte sociabila si sa ai vad, adica sa intre lumea in salon pana iti faci clientela ta privata, ca daca nu ai vad somezi si nu se merita.

| DoarOana a răspuns:

Buna NiKa,
Am o parere buna atata timp cat respectivul/respectiva stie sa isi faca treaba bine.
Pa, pa

| Fishhh a răspuns:

Arta la negri, la noi e o nimica

| caramelagurl33 a răspuns:

Mie nu mi-ar placea sa fiu frizer.
Sa stau sa ii tund pe altii,sa-i spal,(poate au paduchi doamne fereste)sau matreata.
Dar, daca tie ti-ar placea, cine sunt eu sa te impiedic? Du-te copile!