| DiDiShOoR989 a întrebat:

Ce parere aveti despre nuantatorul LONCOLOR Trandy Colors?

Răspuns Câştigător
| Alecswtza a răspuns:

Sunt super tari noantele, prin usor si uniform, chiar daca ai tu mai multe culori in cap, dar dupa maxim o saptamana se spalaceste culoarea si se face urata. Eu am avut turqoise de la ei luat de pe net.

| Alecswtza a răspuns (pentru Alecswtza):

Nuantele* scuze

| DiDiShOoR989 explică (pentru Alecswtza):

Si dupa cat timp revine la culoarea normala si dupa cate spalari?

| Alecswtza a răspuns (pentru DiDiShOoR989):

3-4 maxim. Dar avantajul e ca la comanda de pe net iti vine o sticluta care iti ajunge la 2 utilizari (bineinteles, depinde si de suprafata de par pe care vrei sa o acoperi).

4 răspunsuri:
| Alexandruza11a a răspuns:

Este bun dar mai bun este avon