| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o pereche de blugi evazati (putin), de culoare mov.
Ati purta?
cu ce merg asortati:*?
Pareri >sincerebig grin

Răspuns Câştigător
| iAmACat a răspuns:

Eu da, as purta acei blugi si i-as asorta cu un ticou sau un maiou de culori deschise (in afara de roz inchis), de preferabil alb si roz foarte deschis, dar daca nu ai, orice culoare vrei tu numai deschisa sa fie, numai roz sa nu fie (decat roz foarte deschis).
Asta a fost o parere foarte sincera sa stii!
Sper sa-ti fi fost de ajutor! Funda?! :d happy

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Cu o camasa draguta alba sau alb vanilat si cu tocuri.plus o geanta maxi.

| PattyC a răspuns:

Ar merge cu o camasuta sau o bluza mai larguta sau ai putea un maieu sau un tricou asortat cu o jacheta si jos pantofi cu toc sper ca te-am ajutat

| andreea12 a răspuns:

Mie una nu-mi plac pantaloni evazati. dar parerea mea ar fi ca merg bine cu un tricou cat mai simplu alb. cu o pereche de tenesi albiwinking o tinuta mai sportwinking