| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochelarii de soare rotunzi? In afara de rockeri straini (nici macar ai nostri nu poarta) nu am vazut deloc vreo persoana care sa poarte. De ce sunt asa de nepurtati fata de toti ceilalti ochelari?

7 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Personal, nici pe mine nu ma incanta ochelarii rotunzithinking Nu ma atrag...foaram, aspectul lorhee hee Sper ca te-am ajutat!

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Sincer, mie mi se par drăguţi, deşi personal nu aş purta pentru că nu arată bine. Recent, fratele meu şi-a cumpărat şi îi poartă fără probleme. Am mai văzut persoane care poartă astfel de ochelari de soare, aşa că nu ai de ce să te simţi ciudat sau altfel doar pentru că ai nişte ochelari de soare care nu sunt atât de purtaţi ca alte modele.

O seară bună!

| MrTwist a răspuns (pentru Emmeii):

Multumesc pentru raspuns! nu m-am simtit niciodata incomod indiferent de felul meu nonconformist insa eram curios sa vad ce cred si altii tongue laughing
O zi faina sa ai!

| Kasia a răspuns:

Eu port.Sunt geniali.

| Lina1993 a răspuns:

Nu cred ca te invarti in cercurile potrivite big grin suntem o gramada care ii purtam. Eu am atat pe negru (ca a lui Ozzy Osbourne ) cat si pe roz. Uite, iti las un link sa tragi tu concluzia daca mi se potrivesc sau nu happy port genul asta de ochelari de aproximativ 5 ani.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......9382_n.jpg

| MrTwist a răspuns (pentru Lina1993):

Da, iti stau fain si chiar te prind bine. keep it up! happy

| DragosFku a răspuns:

Nu sunt prea estetici, insa depinde si de fizionomie. Nu toti au fizionomie pentru a-i purta. Si eu am vazut ca majoritatea orbilor poarta ochelari de soare rotunzi. Nu cred ca ii intereseaza aspectul... big grin