| Fantaspirit a întrebat:

Ce părere aveți despre parfumul bărbătesc Bad Boy Carolina Herrera? Care e parfumul vostru preferat?

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

L-a avut un coleg și mie îmi plăcea cum miroase, foarte dulce + vanilie, seamănă mult cu Tom Ford noir extreme care e preferatul meu la momentul de față.

| Eireann a răspuns:

E ok dar nu ma incanta in mod deosebit. Parfumul meu preferat barbatesc se schimba cu starea de spirit, anotimul si barbatul care il poarta. Preferatul meu e probabil Valentino -Born in Roma uomo.

| antineutrino a răspuns:

Perfect, dacă îţi plac parfumurile oarecum tari şi picante. Eu prefer de mulţi ani, Amouage Interlude.

| Fantaspirit explică (pentru antineutrino):

Ce parfum mi s-ar potrivi daca sunt un tip mai introvertit, sunt puțin asocial? happy

| antineutrino a răspuns (pentru Fantaspirit):

Mergi pe clasice: Armani Code https://www.notino.ro/......-16143614/