| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul black suede leather?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Mai bine miroase black suede touch

2 răspunsuri:
| CrisAvon a răspuns:

Black Suede Leather este un prafum prea greoi, poate si din cauza ca in ingredientele sale se gasesc ghimbirul si florile de tutun (categoria lemnoasa).
Daca vrei sa cumperi din gama asta atunci iti recomand:
--> Black Suede Touch ce face parte din categoria oriental condimentata si are ca si ingrediente ghimbirul, patchouli si casmir.
--> sau Black Suede - face parte din categoria oriental-lemnoasa si are ca si ingrediente ambra, piele si lamaie siciliana.
In plus, acum in campania 4 poti sa comanzi setul Black Suede format din apa de toaleta, deodorant si deodorant cu bila la numai 65 de lei (reducere 40%).
Daca vrei sa afli mai multe despre campania curenta sau sa vezi catalogul de invit sa intri aici http://infiniteavon.blogspot.com/2012/02/campania-4-2012-avon.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea greu. Merge doar prin locuri imbacsite, gen cafenea si bar.