| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumurile d&p? folositi ceva de la ei?

3 răspunsuri:
| EmYyYEmilian a răspuns:

Eu le folosesc si sunt de foarte buna calitate. cumparale cu incredere. funda?

| Twichh a răspuns:

Eu folosesc. Sunt super bune... mirosul ramane o periodata.

| Yoanapisi a răspuns:

Buna! Eu le folosesc si sunt foarte bune.Acum este si o reducere la ele cu 2 pafumuri si un deodorant mai multe despre oferta o sa iti spuna domnisoarele de acolo.
Eu zic sa iti cumpei si sa le folosesti cu mare incredere ca sunt foarte bune!
Daca vrei sa prinzi oferta grabestete vei economisi 45 de lei
P.S pe un pliant de acolo vei gasi cateva sfaturi pentru aplicarea parfumului.
Sper ca te am ajutat.
Fundita? te rog!