| DyNo a întrebat:

Ce parere aveti despre parul pe picioare la barbati? Considerati ca barbatii ar trebui sa se epileze pe picioare?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Numai dobitocii se epileaza, barbatii adevarati isi lasa par asa cum se cuvine.

11 răspunsuri:
| i86e2 a răspuns:

Părerea mea e că e gay să te epilezi pe picioare.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Normal nu ar trebui, insa cand vezi ca parul iti creste de ti se pare ca esti maimuta il mai epilezi un pic.

| ArkanHell a răspuns:

Daca n-ai muschi degeaba happy

| M4nu3l a răspuns:

Un prost sar epila, barbati care au par pe picioare inseamna ca sau maturizat

| Ochiverzui a răspuns:

Eu zic ca nu.barbatii trebuie sasi pastreze barbatia ca de nu cad in cealalta extrema.happy

| LaLaLaAM a răspuns:

Mie imi plac cei fara par pe picioare.Sau daca au sa nu se vada prea mult.Chestia cu epilatul e o prostie pentru barbati.

| Rodyka2012 a răspuns:

De unde ti-a venit asa idee stupida, categoric ca nu, asta damu ar insemna ca nu-i barbat

| CePcaMaH a răspuns:

E o prostie ca barbatii sa se epileze pe picioare

| dayro11 a răspuns:

laughing)) thm mi se pare cel mai mare prostie pe care poate sa o faca un baiat...si eu am un prieten care se epileaza, ....baieti care se epileaza sunt gaylaughing)

| ChristinneVonD a răspuns (pentru dayro11):

Si te simti in siguranta?laughing

| alexiasol a răspuns:

Ce prostie! cu ce rost sa te epilezi pe picioare... e specific barbatesc...