| PescarDeRecea a întrebat:

Ce părere aveți despre periuța Oral B Genius 10000? merita s.o cumpăr la prețul de 630 de lei sau sa mai aștept vreo reducere de ex de Paște?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti una de 5 lei si freaca-te cu ea. Ai bani de aruncat?

| PescarDeRecea explică (pentru darrio2007):

Am nevoie de păreri, nu sa vii tu sa-mi spui sa îmi iau de 5 lei una

| Catrice a răspuns (pentru PescarDeRecea):

Atunci folosește una de 10 lei.

| darrio2007 a răspuns (pentru PescarDeRecea):

Si ce parere vrei? Cati, de-ăstia ca tine, crezi ca sunt pe aici, care arunca atatia bani pe asa ceva? Mai ales ca poti face asta si cu una ieftina. De 5 lei sau 10 lei.
Cate scule de pescuit iti iei cu banii astia?

| PescarDeRecea explică (pentru darrio2007):

Lasă sculele de pescuit ca aia e altceva happy

| darrio2007 a răspuns (pentru PescarDeRecea):

O fi. Dar banii care i-ai da pe o periuta de-asta, i-ai putea folosi in alta parte.