| ɐzʇıןoʌɐıp a întrebat:

Ce parere aveti despre pierc-inguri? O fata/baiat arata mai bine fara sau cu? Va plac sau le considerati inutile?

Răspuns Câştigător
| IoanaMra a răspuns:

Depinde de gandirea fiecaruia! Mie de exemplu imi place sa vad la un baiat un pierce in buza, sau in limba etc.in schimb unei fete slabute, finute nu cred ca i s'ar potrivi un pierce in buza sau sparanceana. Unei asemenea fete i'ar sta bine cu o pereche de cercelusi simpatici in urechi, sau daca e si putin non-conformista merge un pierce cu cristal in buric sau limba. happy Inutile.hm,nu as zice asa, ele nu te incalzesc sau nu iti tin de foame dar iti da un aer non-comformist! happy Eu sunt genul mai "rebela" gen plete coloratelaughing pierce-uri (dar nu in fata ca vreau sa ma fac jurnalista), haine gen hippie etctongue

14 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

100% inutile. tongue Şi nici măcar nu arată bine. Hai că cel de pe sprânceană(la băieţi) arată binişor,dar în nas, limb, buză...nici nu vreau să mă gândesc!
Dar...toată lumea are propriile gusturi. happy

| mgtow a răspuns:

Cine isi face tatuaje si piercinguri e ca un obiect folosit, adevarata persoana cu valoare originala e cea care se ingrijeste fara tatuaje si piercinguri.

| raMLesS a răspuns (pentru mgtow):

Acum, dupa aproape 10 ani, mai ai aceiaşi părere?

| mgtow a răspuns (pentru raMLesS):

Exact

| raMLesS a răspuns (pentru mgtow):

E bine, dar sa stii ca eu am un smiley face pe bucă laughing

| Isabelamaria21 a răspuns:

Depinde de persoană,fiecare persoană arată bine în diferite moduri,dar nu cred că o domnişoară, finuţă şi educată nu şi-ar pune aşa ceva, în fine trăim în 2011 acum e la "modă" să îţi pui piercing.

Peace!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Scuze am greşit vream să spun că o domnişoară, finuţă şi educată nu şi-ar pune aşa ceva.

PA!

| Patty99 a răspuns:

Mie mise par innutile

| Nyckol a răspuns:

Mie mi ar place sa am unul pe nas.:d...Dar nu pe limba sau in buriclaughing. Orkum fiecare cu gusturile lui nu?

| OpenYourEyes a răspuns:

Parerea mea este ca sunt inutile.Acum sti cum e, gusturile nu se discuta.Sunt de acord in totalitate cu @Misogin. happy

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Mie imi plachappy

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Buna! eu sunt adeptul pierc-ingurilor, adica ma atrage o fata cu,fie in buza,spranceana,buric, limba s.a. da impresia de persoana independenta, asta e parerea mea.concluzia: Like!

| pufarina95 a răspuns:

Daca vrei sa pari mai vulgar da merge dar daca esti o fata normala stabine cu frumusetea naturala

| MrBadGuy a răspuns:

Am o piersică pe c0iul drept.De aceea, sunt prea cuuul pentru lumea asta.

*un piercing, voiam să spun.big grin