| Iubareatzãã a întrebat:

Ce parere aveti Despre placa de par Remington S9500? Arde parul rau? Spuneti -mi parerea voastra, Despre cat Mai multe aspecte merita sa o cumpar?
Cat Mai multee Pareri!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cam toe ard parul mai mult sau mai putin, placa de par Remington eu zic ca e una dintre cele mai bune placi, merita sa o cumperi

| Anonim0100 a răspuns:

Buna, poate sa fie orice placa, oricum iti arde parul... ca altfel nu se poate. poti aplica un sprey, protector pentru parul si eu folosesc! Da si sunt baiat. Da merita am aceeasi placa, e cam scumputa dar e super tare. Succes!

| Iubareatzãã explică (pentru Anonim0100):

Stiu ca orice placa arde... Dar Mai mult sau mai Putinwinking ca Acum daca iti cumperi una de 2 lei de la piata, o sa ramai fara par laughing) n'am nimic impotriva ca esti baiat si o folosesti big grin Chiar mi se pare... Dragutz big grin si stiu si de spray-urile protectoare, Mai exact spray cu protectie termicabatting eyelashes ce spray folosesti? Ma refer ce firma :*

| assi a răspuns:

Si eu folosesc o placa de la Remington si sunt foarte multumita de ea dar as minti sa iti spun ca este la fel de sanatos ca si inainte cand nu prea foloseam. este din ceramica ceea ce este mai bun pentru par si daca o folosesti cu ceva produse de ingrijire si nu ai parul foarte sensibil este bune.Nu agata parul, aluneca usor pe suvita de par, si indreapta foarte bine parul. Eu ti-o recomandhappy fundita?:*