| XRobertaX a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele avon?

Răspuns Câştigător
| Shmoopy a răspuns:

Sunt o prostie, se imbogatesc ei pe lucruri scumpe si de proasta calitate.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt foarte puține produse de calitate!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Am folosit produse dar nu am fost multumita de ele

| sellenaD a răspuns:

Aveai deja o parere proasta despre ele laughingnu vad de ce au ai mai intrebat ce parere au altii thinking Unele produse sunt bune (raport calitate -pret) daca le mai si prinzi la reducere nu sunt asa de scumpe. In plus sunt oameni care prefera sa vina cineva cu produsele acasa, sa ii astepte o mica perioada de bani...Afirmatia gen ''Toate produsele sunt de proasta calitate''ma face sa ma intreb le-a incercat, acel cineva, pe toate sau marea majoritate.Samponul se spune ca e foarte rau, dar spre uimirea mea am intalnit oameni care spun ca e cel mai bun pentru ei si cumpara doar de acolo si nu se vad urmari negative ...asa ca inainte sa iti faci o parere trebuie sa vezi ce zice mai multa lume, eventual sa incerci daca esti curioasa apoi sa iti formezi concluzii, in general.

| Shmoopy a răspuns (pentru sellenaD):

Pai nu ai de ce sa incerci o mare parte din produse daca eu una dupa. maxim doua comenzi de cand am aflat de Avon, m-am lamurit, e aiurea afirmatia ta.
De Gerovital voi ati auzit?

| sellenaD a răspuns (pentru Shmoopy):

Da si mie mi se par produsele de la Gerovital bune. Sunt oameni care prefera unele produse Avon. Ziceam sa incerce sa vada cum sunt, cum i se par, sa nu asculte doar parerile altora.Se pare ca si tu ai incercat pentru a te convinge ai vazut anumite produse astfel ai ajuns la concluzia ca nu-s bune(pentru tine).Nu m-am referit sa cumpere toate produsele din catalog ca sa poata avea o parere. Afirmatia mea e aiurea, ok...Folosesc produse de la Gerovital,le recomand, toate produsele mi se par super si le laudam in stanga si in dreapta la fel cum mai fac si acum, dar intr-o zi imi cumpar un sampon(regenerant), tot de la Gerovital care imi face parul praf si dupa prima sapalare mi se face matreata---nu-l mai folosesc, imi cumpar cel pe care il foloseam inainte(anticadere). Intrebarea e daca il cumparam prima data pe cel regenerant si mi se parea ca nu e bun era corect ca sa afirm '' TOATE PRODUSELE NU SUNT BUNE'' sunt sigura ca pentru unele persoane poate fi bun ce nu e bun pentru mine.

| Shmoopy a răspuns (pentru sellenaD):

Acum am inteles ce ai vrut sa spui, si ai dreptate.

Răspuns utilizator avertizat
| Gangstaass a răspuns:

Sunt niste produse bune, nu spun neaparat ca sunt foarte bune dar sunt bune le poti folosi.

| LacryCool a răspuns:

Eu folosesc DOAR produse de la Avon si sunt foarte multumita. Nu sunt o prostie. Mi se par foarte bune!