doiny
| doiny a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la Amway?

Răspuns Câştigător
| sidy a răspuns:

Daca se respecta instructiunile de folosire, toate produsele sunt FFF bune!
Au o singura ...hiba : sunt cam scumpe...

18 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Eu folosesc pasta de dinti, si este foarte buna. Iar pretul nu mi se pare exageratwinking

eileen
| eileen a răspuns:

Eu folosesc pasta de dinti si mi se pare buna, nu deosebita de celelalte. nu prea am stat sa fac comparatii, dar eu nu cumpar produse de la MLM din motive..sa spunem personale. Am cumparat mai multi ani si nu am fost multumita...

cristian
| cristian a răspuns:

Imi pare rau dar nu folosesc si nu-ti pot spune o parere.

| Dara a răspuns:

Majoritatea produselor de la Amway sunt de foarte buna calitate, dar nu toate. Detergentii, spre exemplu, nu sunt deloc asa cum ti-ai imagina, avand in vedere pretul!

Bula
| Bula a răspuns:

Produsele lor se comercializeaza doar prin reteaua proprie.
Sunt relativ scumpe, dar de calitate f. buna.

| DenissaDeea a răspuns:

Relativ sunt bune, dar nu prea se gasec in orasul meu...eh eh. ce pot face? in comparatie cu alte produse la preturi sunt acceptabile, dar nu in excces...

carla
| carla a răspuns:

Am incercat roll-on-ul de la ei si parca o solutie pentru podea, nu mia stiu exact, foarte bune, concentrate, dar si scumpe.

mira
| mira a răspuns:

Sunt bune, unele sunt si ecologice, dar scumpe. Mira

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Nici n-am auzit de ele laughing

| LittleZyzy a răspuns:

Sunt niste produse foarte bune, mai ales cosmeticele, dar ce-i drept sunt un pic mai scumpe decat altele...

| micutzagirl a răspuns:

Cea mai serioasa firma din lume! produsele nu sunt scumpe deloc avant in vedere ca majoritatea se dilueaza! dar cine nu foloseste nu are de unde sa stie oh go on va dati cu parerea aiurea, dar nici macar nu stiti despre ce este vorba! e scump un sampon de par care costa 85, avand in vedere ca e la 1 LITRU (!) si tine vreo 3-4 LUNI? mai ganditi o data!

| mariusres a răspuns:

Mult prea scumpe pentru ceea ce ofera. produse in sua, taxate drastic la intrarea in uniunea europeana, pret piperat ce include marketingul agresiv etc.
din ce platesti poate nici 40 % nu e pretul produsului in sine, ci costuri care ascund diverse alte cheltuieli ale producatorului.

| aumih16 a răspuns:

Iti iei o teapa la astia mama mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu m-au incantat deloc, mi-am cumparat un roll-on si o pasta de dinti...roll-on-ul nu mi-a placut deloc, iar pasta de dinti... e ok, dar prefer blend-a-med de exemplu...deci nu mi s-a parut mai buna decat cele din comert...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune si daca socotesti bine nu sunt scumpe deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere excelenta

| mugur01 a răspuns:

SUNT SCUMPE PENTRU CLASA MEDIE SI MICA.EU STUDIEZ PIATA SI VA POT SPUNE CA VOR FI VANDABILE PESTE VREO 5 ANI, ROMANII RUMEGA MULT O INFORMATIE.

| cameliabobol a răspuns:

Am o parere cat se poate de buna. Le folosesc cu mare placere, ma ajuta mult la curatenie in locuinta, sunt economice, calitative, iar sistemul de comanda prin internet imi este la indemana.Produsele vin acasa prin curier rapid, sunt garantate 6 luni si fiind concentrate dureaza mult timp.De ce sa car de la supermarket ditamai sacul de 9 kg. de Ariel, cand pot sa primesc la usa o cutie de 2, 25 kg care asigura 54 de utilizari (a cate 5 kg.rufe ). Ador roll-on-ul (ma lasa sa transpir adica nu astupa porii, dar nu miros a transpiratie) si sapunul lichid. Dar cel mai mult apreciez detergentul de vase. E ieftin, f.concentrat,degreseaza excelent si are grija de epiderma.Par scumpe pentru.ca sunt concentrate, dar daca faci un calcul simplu iti dai seama ca multe produse sunt chiar mai convenabile decat cele similare -calitativ de pe rafturi.