| Anndra09 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la flormar?big grin

5 răspunsuri:
| KiSsRoSsE a răspuns:

Mie una mi se par excelente... mai ales ojele.Gasesti de toate culorile si foarte multe tipuri ( ex: grafitti, metalica, magnetica, nail art etc).Si mai ales tratamentele pentru unghii sunt foarte bune.Le-am incercat aproape pe toate :D.Pe langa oja am mai incercat si :
-crema exfolianta de caise(am fost foarte incantata de ea)
-diverse parfumuri(unele sunt superbe)
-luciul de buze supershine(este de toate culorile si nu iti usuca deloc buzele)
-si pudra wet and dry(in general nu am nevoie de fond de ten sau de pudra, doar ca a cumparat-o mama si am incercat-o si eu.Este chiar foarte buna :D
Cam astea sunt produsele pe care le-am folosit si le recomand cu caldura. Daca vrei te poti uita si pe site-ul lor: http://www.flormarcosmetics.ro/despre_noi
Sper ca te-am ajutat. Pupici :-*

| dragodana a răspuns:

Salut! Am o parere foarte buna. Ojele sunt cele mai bune si au culori frumoase.Pacat ca nu se gasesc peste tot.

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Mie imi plac foarte mult, mai ales ojele din gama Flormar Pretty

| Anndra09 explică:

Dar fondurile de ten de la flormar sunt bune?big grin

| wyxxie a răspuns:

Si fondurile de ten sunt bune cu toate ca ti-as recomanda unul clinique sau mac(sunt mai scumpe intr-adevar dar eu cu ele ma impac cel mai bine). Poti incerca si top-coatul matifiant de la flormar.e superbig grin