| Ubitzik a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la kallos?

5 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Am avut multe produse de la ei. Fond de ten extrem de bun, sampon foarte bun, balsam, masca de par, de fata, pudra. Am avut si un blush dar nu a fost foarte bun ci bun. Daca vrei produse de la kallos este bine sa le ei direct de la ei nu de la alte magazine care le vind.

| SAMM0603 a răspuns:

Eu folosesc sampon si balsam si sunt foarte multumita. Mai ales de balsam. :-x

| d33a15 a răspuns:

Eu folosesc balsamul de la kallos, imi face parul matasos si ajuta la repararea firelor deteriorate.eu sunt multumitawinking

| HeyItsDiana a răspuns:

Mie imi plac :X Folosesc sampon, balsam, protectie pentru par, fixativ, masca de par si altele si sunt multumita de ele happy

| DiaMichelle a răspuns:

Eu folosesc spray de par pentru protectie termica de la Kallos si sunt foarte multumita.