| Hmmmm a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la miss sporty? le folositi? sunteti multumiti de ele?

13 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Eu am doar un corector de cearcane. Imi place f mult. Acopera binehappy

| SweetCandy a răspuns:

Da mie imi plac ff mult...happy

| SweetCandy a răspuns:

Da eu folosesc mascara de la miss sporty si mi se pare ok, ff buna si fondul de ten este fff bunhappy

| Hmmmm explică:

Ca sa fiu mai explicita:ma refer in special la mascara.big grin

| danutza a răspuns:

Sincer nu is asa de bune precum par am avut mai multe produse dar unul singur mi-a placut un luci de buze happy

| redsummer a răspuns:

Mascara este foarte proasta nu rezista in schimb luciurile sunt grozave.

| JackieSue a răspuns:

Da... mie imi plac [love struck]

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Si eu folosesc unori produse de la ei. ce pot sa zic sunt destul de bune.
Ojele- nu te sfatuiesc sa le incerci
farduri- sunt ok dar nu rezista f f mult pe pleoape
gloss-urile- sunt super
mascara- este buna dar nu chiar ca unul scup
fond de ten - acopera bine
corector - si el isi face treaba

| WhiteWings a răspuns:

Eu am avut fond de ten de la miss sporty sincera sa fiu nu am fost multumita deloc de el.de luciu de buze in schimb sunt foarte multumite.colegele au folosit farduri si oje si mi-au spus ca nu sunt asa grozave.am avut si un rimel pentru volum de la ei si de ala am fost destul de multumita dar am ramas pe maibelline. te pup

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de multumita de produsele lor, mai putin de oja. Mi-am luat in doua randuri si de fiecare data s-au transformat intr-o pasta groasa in mai putin de 2 luni, plus ca se luau foarte repede de pe unghii. Insa in rest nu pot sa ma plang.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic, ...eu sunt multumita de anumite produse de la aceasta marca, pe celelalte nu le-am folosit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit de N ori produsele. Cel mai bun fond de ten este so mate. Dintre toate pe care le-am folosit acopera cel mai bine, mai ales combinat cu pudra.Gloss-urile la fel...geniale:X