| Happppy1 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele din gama Avon Care si Avon Naturals? Adica sunt bune, se merita sa dau banii? Care gama de produse pentru ingrijirea tenului de la Avon vi se pare cea mai eficienta?

Răspuns Câştigător
| dmady a răspuns:

Nu folosesc mereu avon.(nu's sigura de unele produse) mie imi plac cele din gama avon naturals...nu te sfatuiesc sa le cumperi cum spuneam unele nu sunt alat de sigure pe cat poti sa citesti u in catalog, dar exista o cale de mijloc foloseste produse herbagen sau exista mereu ''leacuri naturale''...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place Avon, sunt prost formulate. Daca ai o problema cu pielea spune-o si iti zic eu o crema buna happy.