| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele DM (balea) in comparatie cu Avon si Oriflame? Doar calitativ nu si pret

Răspuns Câştigător
| FabuloasaRO a răspuns:

Gelurile de dus Balea (in special din gama Balea Young) imi plac super, super mult, mai ales ca au arome geniale, iar cremele de corp sunt si ele ok. Imi plac si pentru ca sunt fabricate in Germania. big grin De la Avon nu prea am incercat produse pentru dus & baie, mai mult make-up, iar de la Oriflame nu pot spune ca m-a incantat ceva in mod special pana acum.

4 răspunsuri:
| cristi_6546 a răspuns:

Deci in general toate sampoanele si dusgelurile au aceeasi compozitie diferenta este parfumul si uleiurile ...deci multe produse nu asi justifica precu asa cum altele nu asi justifica calitatea

| ColourMePretty a răspuns:

Mai bine Avon si Oriflame.Balea e pentru batrani. Bunica se da cu el la buzelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Castiga 5 produse de la DM pana la 1 decembrie http://reviews.katrina.ro/concurs-aniversar-castiga-5-produse-de-la-dm.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt foarte bune, cel putin cele care le-am incercat.