| Crs a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele farmasi? dar a comandat cineva de pe site-ul http://www.farmasi.ro? as dori si eu cat mai multe informatii.

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu am rimel de acolo si e f bun. acum vreau sa imi iau un tratament de par si oja care am auzit ca rezista mult. eu zic sa incerci nu ai ce sa pierzi.noi ne-am obisnuit ca tot ce e ieftin e prost, in unele cazuri e, in altele nu. oricum nici cele scumpe nu sunt cine stie ce.asa ca ce rost are sa arunci banii pe ceva care la calitate sunt la fel.

| Crs explică:

Nu e o firma fantoma. stiu produsele. am vazut pe multe bloguri fete facand reviw-uri la aceste produse si pareau multumite. pe mine m-ar interesa sa stiu daca site-ul este bun

| Crs explică:

Ok, mersi frumos :*

| ericka9 a răspuns:

Waw,au preturi mici produsele.M-ar interesa si pe mine sa comand dar poate stie cineva daca nu e o firma fantoma sau vreo teapa, ceva.
Daca afli ceva, ma anunti?:*

| ericka9 a răspuns:

Pai poate am sa comand eu si te anunthappy