| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre produsele (parfumuri, haine, încălțaminte, accesorii) create de designer-ul Karl Lagerfeld?
Folosiți?
Cum vi se par?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Recomand superdry, 100€ hoodie (haina groasa de toamna-iarna cu gluga) sau sweatshirt fara gluga.
Tricourile costa de la 20€ in sus, pantalonii 60€ in sus. Rezista peste 5 ani calitatea lor.

| mgtow a răspuns:

Parfum gasesti la mall nu online, testezi pe loc nu au imitatii acolo, magazine specifice. Incaltaminte recomand din strainatate, calitate mai buna si rezistenti, ce am vazut in RO era slaba calitate prost facuti, unu arata diferit de celalalt.

| sierra1 a răspuns:

"Ce părere aveți despre produsele...create de designul Karl Lagerfeld?"

păi designERUL (nu "design", știu că te-ai grăbit!) e bun de tot dar scump-în-draci. Cine-și ia poșetă de două mii lei aici, pe TPU? Nimeni!

https://www.emag.ro/brands/brand/karl-lagerfeld/sort-pricedesc

| Dismally a răspuns:

Am incercat niste parfumuri dar nu mi-au placuta, despre restul produselor nu stiu, nu am cumparat haine sau altceva.

| Lukasssz a răspuns:

Meh,decente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt în voga dar foarte expensive, nu sunt pentru toate buzunarele.Parfumurile în schimb nu sunt wow sunt decente, dar nu a făcut valuri cu parfumurile sale. Hainele și încălțămintea sunt de top, sunt foarte purtate, dar preturile sunt foarte piperate.

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu port haine de la castan si mi se pare ca arat destul de fashion.
Cand ma simt mai plin mai portofel, intru in Decathlon.

| anonim_4396 explică (pentru Superior):

Valoarea unui om nu sta într-o toala, doar copiii dezorientați și cretinii cred în asa ceva; normele societății sunt lamentabile; fiecare se imbraca după bunul plac, contează sa fie îmbrăcat decent nu sa aibă un tricou cum am văzut de 2000 de euro de la supreme si caracter mizerabil.

| Tudy000 a răspuns:

Sa-i spuna cineva lui OCP ca e o p...ă, imi scrie in privat ca is prost dupa care imi da block, daca era buton de report iti luai fraiere, prost e cine te-a facut. Utilizator senior, ce gluma buna.

| gigite a răspuns (pentru Tudy000):

Ai dreptate.

| Genevaaa a răspuns:

Nu obosesti sa pui 10 intrebari pe zi?

| sierra1 a răspuns (pentru Genevaaa):

Toate-s utile și aduc lumină asupra chestiunilor arzătoare. Și azi, asta-i prima!

| anonim_4396 explică (pentru Genevaaa):

Dacă te deranjează ai opțiunea de a mă bloca/ignora. Use it.

| Tudy000 a răspuns (pentru anonim_4396):

NU as vrea sa-ti dau block dar macar un unfollow, intru si eu linistit pe site sa-mi vad de ale mele si am 65 de notificari ale tale...

| Genevaaa a răspuns (pentru Tudy000):

Haha de acord

| gigite a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti si rea, puteai sa-i raspunzi civilizat, nu sa-i dai una...

| floresdemayo a răspuns (pentru Tudy000):

Nu e necesar să blochezi/ignori un om, care nu ți-a făcut absolut nimic, doar pentru că pune "enșpe" mii de întrebări, cărora nu le găsește răspuns, ori caută păreri diverse.
Poate că numele ei figura in lista ta de prieteni, pe TPU.
Cu toate acestea, de la "Setările contului" puteai seta astfel încât să nu mai primești notificări, atunci când prietenii postează o întrebare.
Eu primesc notificări doar când cineva îmi răspunde la o postare, ori când își aniversează ziua de naștere, nu când se adaugă întrebări pe site.
Iar dacă cineva te insultă in privat, ori pe site, indiferent de statutul său pe TPU (chiar dacă te blochează!), poți raporta contul userului respectiv la contact.

| Tudy000 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu vreau sa blochez notificările tuturor prietenilor, doar pe raspecriva care vad ca acum e "anonim", ori m-a blocat ea pe mine or a ieșit de pe site?, cât despre utilizatorul OCP, l-am raportat cred, a fost foarte urat din partea lui sa se ascundă în spatele unui ignore/block după ce m-a insultat în privat. Am lăsat comentariul aici la adresa lui pentru că eram supărat, nu am vrut sa rămână el cu ultimul cuvânt.

| heidi123 a răspuns:

Produsele de la karl lagerfeld sunt overrated și foarte scumpe adică care mai e farmecul să ai ceva ce toată lumea cumpără?

| Conyk a răspuns:

Folosesc produse Jie lang