| Goddessss a întrebat:

Ce părere aveți despre produsele Yves Rocher?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Parfum și iritanți, big no. depinde acu și pentru ce, așa ca gel de duș, o cremă de corp mai merg, dar ca produse de îngrijire, mai ales pe față, nu.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

A aM un parfum am de la ei de care am fost mulțumită, a fost persistent.

| lexy22 a răspuns:

Uleiul de cocos nu este deloc bun pentru fata si din pacate multe produse de ten contin acest ulei. de asemenea produsele contin parfum si sulfat lauril care pot provoca iritatii happy

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu am cumparat geluri de dus (chiar sunt bune) si parfum (So Elixir Purple care imi place mult) dar in general sunt produse scumpe si nu isi justifica pretul.
Eu le cumpar la reducere de pe net ca nu dau 200 lei e parfumul ala

| Werrich a răspuns:

Sunt de calitate, am luat pentru cineva si i-au placut.

| mdc98 a răspuns:

Sunt bune.

| Pantagruel a răspuns:

Este bune.

| Nuuuuuj a răspuns:

Consider că sunt destul de bune. Mai ales cremele sunt foarte hidratante!