| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre Pull&Bear?

9 răspunsuri:
| pauldeva a răspuns:

Haine de calitate foarte buna si modele frumoase!

| vali1985 a răspuns:

Este o firma foarte buna.

Răspuns utilizator avertizat
| AnyAnA99 a răspuns:

Am multe haine de la PULL&BEAR si chiar imi plac, sunt haine care mi se potrivesc si au modele destul de originale-de exemplu un tricou foarte dragut, un pulover rosu cu veverita( da imi plac animalele :-) ) si in plus au niste blugi superbi ...cred ca e marca mea preferata love struck

| P4ul a răspuns:

Este o firma foarte buna! Funda?

| ALSI a răspuns:

E ok magazinul. Cu toate ca eu prefer Berska si New Yorker, am cumparat si de acolo haine dragute.

| anonimus44 a răspuns:

Recomand cu caldura doar originalele. Nu este o firma folosita de "cocalarul de rand" deci poti sa o porti cu mandrie. Ai grija daca tot cumperi, sa fie clar originale! De asemenea gasesti produse Pull&Bear si pe alte siteuri si la ei exista si varietate pentru street si office. Niciodata nu vei da gres cu accesorii Pull&Bear + ca dai o alta nota cand te intreab "De unde ai fata?; o", iar raspunsul este Pull&Bear! Sper ca ti-am fost de folos. Succes!

| ßąßii a răspuns:

Firma Pull&Bear e tare! Am si am avut mai multe haine de la ei! Tii recomand!big grin

| Cibi a răspuns:

O parere foarte, foarte buna. Hainele sunt dragute si sunt de calitate happy