| MxR a întrebat:

Ce parere aveti despre reclama la produsele cosmetice din america? a izbucnit Facebook-ul de astfel de produse pentru tot felul, si as vrea sa stiu daca se poate castiga bani din promovarea acestor produse.

1 răspuns:
| Ovi83 a răspuns:

Ca la orice afacere de tip piramida / MLM, ai nevoie de portofoliu de contacte ca sa si scoti bani din asta. Daca ai cunostinte care crezi ca ar putea cumpara genul asta de produse, poate ca merita sa incerci. Dar, sa o iei de la zero cu o afacere piramidala, presupune mult timp pierdut in dauna altor activitati mult mai productive. Parerea mea.