| diamond9249 a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuajele cu henna? Daca v-ati facut vreodata, cu ce impresii ati ramas? A meritat?

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sunt frumoase, depinde de cine le face dar sunt periculoase, poți să faci alegi urâte după, eu așa am făcut de la vopsea din cauză că am avut multe tatuaje cu henna.

| kitty_9669 a răspuns:

Mie mi-se par foarte tari, stiu o fata care si-a facut si a fost foarte multumita...si eu vrea sa-mi fac peste vreo 2 ani big grin

| RoyalLuxury a răspuns:

Sunt o prostie. Nu poti avea incredere in pigmentii de vopsea, tatuajul nu arata nici pe departe cum arata un tatuaj facut traditional. Daca te hotarasti ca vrei un tatuaj, fa-l in adevaratul sens al cuvantului doar ca ai grija sa-ti alegi un salon autorizat pentru ca sunt multe boli care se pot lua (Hiv, hepatita C.etc )