| TsunamiiiYay a întrebat:

Ce parere aveti despre tratamentul cu keratina, care iti indreapta parul (la salon)? Este bun? Se merita? Dupa ce trece "efectul" o sa fie mai distrus ca inainte parul? Imi puteți da mai multe informatii?

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Din ce am auzit tratamentul de keratina necesita niste sampoane speciale si nu mai poti sa iti faci bucle, sa te vopsesti etc. Parul nu va fi deteriorat dar necesita o atentie mai mare la intretinerea lui

| Jathy a răspuns:

După ce aplici tratamentul părul tău va arăta bine, însă după ce va trece efectul va rămâne deteriorat. În cele din urmă va trebui să îl scurtezi, mai ales dacă ai un păr sensibil.