| MyLife a întrebat:

Ce parere aveti... e mai bine cu breton sau fara? funda kiss

Răspuns Câştigător
| Assassins a răspuns:

Depinde de forma fetsei...dar cel mai bine ar fi sa intrebi un hair stylist. fundita?

9 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Eu zic ca fara deoarece bretonul acopera fruntea si tine praful si transpiratia blocata acolo dar depinde si de forma fetei sunt pers care chiar nu le stau bine fara breton

| Asdfasdefta a răspuns:

Daca ai parul lung, e mai bine cu breto, pentru ca iti da o forma. Parul lung nu este prea interesant fara breton, dar asta nu inseamna ca trebuie sa te tunzi. Poti sa iti fac parul cum vrei, sa stea in orice pozitie, sa arati in fiecare zi altfel, dar trebuie s breton.
Parul scurt nu necesita mereu breton, pentru ca are deja o forma si arata bine, insa arati mereu la fel, pentru ca nu il pai prinde in multe feluri.

Inafara de asta, depinde si de forma fetei tale, daca iti sta bine cu breton, sau ce breto iti poti face.

http://frumusete.ele.ro/Breton_ti_se_potriveste__--a9980.html

| gabrielutzu a răspuns:

Cheleste-te si nu o sa mai ai dileme. Funda.

| xgeanina a răspuns:

Eu am breton happy.pai daca iti sta bine cu breton [ trebuie`sa intrebi un frizer] daca te hotarasti sa-ti faci trebuie`sa ai grija de el, sa-l aranjezi in fiecare zi, de la breton iti apar cosuri. mie imi place bretonullove struck daca chiar vrei poti sa-ti faciwinking. funda? puppy dog eyes

| Missy a răspuns:

Cu breton

| LadyInBlack a răspuns:

Pai eu zic ca fara pentru ca exista posibilitatea sa nu te avantajeze sau sa ti se irite fruntea. Daca ai tenul gras iar nu e bine pentru ca transpiri plus ca daca esti la pubertate si ai cosuri risti se nu mai scapi de ele deoarece pielea nu mai respira.

| dana24 a răspuns:

Pai.parerea mea este ca e mai bine fara breton pentru ca, cei care au breton pe frunte, sunt predispusi la transpiratie, ceea ce rezulta cosurile si punctele negretongue Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| atanmuk a răspuns:

Pothinking fara laughing desii eu am breton:d nu il suport intodeauna fata el pe frunte ma simt mai binebig grin

| Katty22 a răspuns:

Buna cu breton eu asa cred! funda te rog!