| oceanoflove a întrebat:

Ce parere aveti despre ojele Golden Rose? Sunt chiar asa bune cum se zice? Am vazut ca au un pret decent, dubios de decent.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca au asa pret mic, că asta am inteles eu prin "dubios de decent", atunci cumpara si chiar daca nu sunt bune nu-ti va parea rau dupa bani, că oricum nu au fost multi.

| oceanoflove explică (pentru anonim_4396):

Eu am cerut opinia celor care le-au folosit, nu celor care se baga singuri in seama ca sa mai arda gazul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru oceanoflove):

Scuze!
Mea culpa.
Recunosc ca am raspuns doar ca sa trec rapid la nivel de senior.
Totusi din oceanul tau de iubire a iesit o fetita suparacioasa.

| sen0rita a răspuns:

Sunt destul de bune. cele mai multe dintre ojele pe care le am sunt de a golden rose. totusi te-as sfatuii sa cumperi si sa incerci, iar daca dupa parerea ta nu sunt ok, nu o sa iti para rau de banii cheltuiti