| eliza7943 a întrebat:

Ce pareri aveti despre Forcapil?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru par nu cred ca face minuni mai ales in cazul alopeciilor, pentru unghii cred ca da in schimb.

| dfk123r a răspuns:

E pentru par si unghii.
Eu l-am consumat o luna de zile si mi-a folosit doar la unghii, parul inca imi cadea destul de mult...
Obisnuiam sa imi rod unghiile si sa se rupa foarte usor, insa la capitolul asta m-a ajutat.
Nu o sa il mai cumpar oricum, personal nu m-a ajutat la par, motivul pentru care il cumparasem initial.
E doar din perspectiva personala, poate a functionat in totalitate pe altcineva.