| IonutPetre12 a întrebat:

Ce parfum de barbati recomandati? Sa ma tina o zi de liceu

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel pe care-l incerci pe mana ta si iti place cum miroase, chiar si dupa 10 minute, fiindca asa se incearca parfumurile, deoarece fiecare avem chimia pielii diferite si ceea ce mi se potriveste mie, s-ar putea puta pe pielea ta.
Vezi ca, magazinele de parfumuri au testere, care se pot incerca la incheietura mainii. Dupa 10 minute, daca mirosul nu se schimba si inca iti place, poti sa cumperi acel parfum.

| gabicoo a răspuns:

Cristian Dihor!
Ține și 10 zile!
laughing

| JamesWatson a răspuns:

Invictus

| Yohei a răspuns:

Recomand Dolce Gabana sau Thom Ford

| ParkjiminBTS a răspuns:

Calvin klein sau boss, stiu ca sunt de firma dar chiar miros puternic ca am avut si eu.