| Aly11316 a întrebat:

Ce parfum miroase mai bine( si care e mai dulce) dintre SAUVAGE și HUGO BOSS(amândouă sunt de barbati)
Pareri va rog

9 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Care Hugo Boss, ca sunt o mie?

| Aly11316 explică (pentru Dismally):

The scent.

| Dismally a răspuns (pentru Aly11316):

Si la asta ar fi asa: The Scent, The Scent Private Accord, The Scent Absolute, The Scent Intense, The Scent Pure Accord, The Scent Parfum Edition... Sunt diferite intre ele, ce ar avea in comun ar fi fructele maninka. Depinde si de tine, de gusturile tale, unde si cum vrei sa il porti etc. Cei mai tineri prefera Sauvage.

| RobertMoon a răspuns:

Parfumurile de la Boss sunt un mare esec. Este cea mai proasta casa cand vine vorba de parfumuri. Sauvage e un parfum bun, dar depinde care ca este apa de toaleta, apa de parfum, parfum si mai nou elixir. Totusi nu recomand nici Sauvage, este prea comun, orienteaza-te daca vrei ceva de la Dior spre Homme Intense.

Răspuns utilizator avertizat
| FreddieM a răspuns:

Bleu de Chanel.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sauvage

| Aly11316 explică (pentru anonim_4396):

Și motivul? De ce e mai bun asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aly11316):

De aiawinking