| Prigat10 a întrebat:

Ce parfumuri barbatesti care persista imi recomandati? Nu la pret de 300 de leilaughing...pana in 60 de lei? Si unde gasesc acel parfum? Mersi.

4 răspunsuri:
| MiiMii a răspuns:

Pai sa vedem.parfum pana in 60 de lei care sa persiste.pai asta numai in vise.:))...eu ii luam pafumuri tatalui meu de la avon acum vreo 2 ani, cand produsele erau buniciele si relativ iefine. avand in vedere raportul calitate-pret, dar acum nu`si mai mentin mirosul deloc!

De cam un an foloseste David Beckham... ador parfumu` ala. daca`as fii baiat l-asi folosii de 3 ori pe zi si de 5 ori pe noaptee :> :)) Si nu este scump deloc...adica mie chiar nu mi se pare, avand in vedere ca mirosul parfumului ramane pe costumul lui tata si o saptamana.:)). costa 87 lei 50 ml, sau 94 lei 75 ml, pe site-ul aoro.ro

Uite si un link :
http://www. aoro.ro/david-beckham/david-beckham-instinct-75-ml-eau-de-toilette/

Mergi la o parfumerie si testeaza`l. poate`ti va place si tie :>. Puup :*

| Quiescent a răspuns:

Calvin Klein, unul dintre cele mai bune. Nu știu cât s-a facut acum, dar se merită d.p.d.v. calitativ.

| Andreealovechocolate a răspuns:

Iubitul meu foloseste "Black suede" de la avon.Cred ca e 65 de lei in orice caz nu depaseste 70.

| Libelle a răspuns:

Un parfum care mi-a placut enorm e Miracle Homme de la Lancome
dar nu ii stiu pretul, dar pare de calitate, deci cred ca e mai scump.Dar oricum merita

Altceva ar fi Signature-60 lei