| mary110 a întrebat:

Ce parfumuri scumpe aveti?happy

6 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

Hermes - kelly caleche, givenchy - play for her, very irresistible, moschino - hippy fizz big grin tu ce parfumuri ai?

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi eu detin catevalaughing)fara exagerare cred ca vreo 50 si toate de lux, vreo 5 cred ca sunt exclusive (adica fff scumpe si nu prea se gasesc in parfumerii)madmoiselle-coco channel,j^adore-cristian dior,addict-cristian dior,alien- terry mugler,insolence-guerlain,champs elyses-guerlain, flora-gucci, nª19-channel,versace noir, inocente-terry mugler, rose noir-bulgari.astea mi se par cele mai misto din toate punctele de vedere, miros perfect pentru mine si mai mult ca sigur se cam potrivesc oricarui tip de femei, oriunde ar merge.

| isis5001 a răspuns:

Cat de scumpe?
Eu am mai multe. Am Cat deluxe de la Naomi Cambel, Outspoken by Fergie din Avon, Today din Avon si Pure Briliance de la Celine Dion. Tu ce parfumuri ai?

| Pufuleteeeee a răspuns:

Hmhappy Dolce & Gabbana -light bluewinking si Showtime-kyle minoguehappy

| Laura1402 a răspuns:

BVLGARI Omnya Amethyste,Naomi Campbell-Cat DeLuxe at night,Outspoken by Fergie,Beyonce-Heat,Christina Aquilera-Inspire, Chanel no.5, si un parfum german Tre Colori.happy
+Inca 15 parfumuri luate de la marca Avon sau de prin mall-uri din Romania cand am fost in excursii.
Imi place mult intrebarea, parfumurile sunt slabiciunea mea.happy
Preferatul meu e unul de la avon care a fost 60 Ron, parfumul Sweet Fantasy.E cel mai dulce si mi se pare cel mai potrivit pentru vara.happy

| Dya_3743 a răspuns:

Bulgari ala mic 200 de lei ala mai mare vreo 300, Hugo Boss