| ZIkkoo a întrebat:

Ce pastile de slabit recomandati? Care sa si functioneze.

Răspuns Câştigător
| cruxy a răspuns:

Buna! Pastilele doar iti distrug organismul. Cel mai bine ar fi sa faci sport si sa mananci cat mai sanatos si sa nu te infometezi. Trebuie sa ai un program echilibrat pe care sa il respecti. Ai putea merge sa consulti si un nutritionist. Spor! happy

6 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

De ce nu incerci diete+sport?

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Nu sunt bune deloc. fa sport in fiecare zi si consuma alimente mai sanatoase. spor la lucru!

| Smiiiley a răspuns:

Eu nu iti recomand nicio pastila de slabit. Unele au efecte secundare ca de ex. dureri de cap, caderea parului, iar altele, te ajuta sa scapi de kilograme o perioada scurta de timp, dupa aceea te ingrasi dublu.Mai bine urmezi o dieta in functie de grupa sanguina, si faci sport!

| NonEinstein a răspuns:

Pastilele de slabit au foarte multe efecte secundare sigur nu ai vrea sa te duci pe mana lor, o dieta si sport te.ar ajuta mai mult, spor!

| Tha_Rebela_1993 a răspuns:

Eu iti recomand siluete help.la mine a functionat. funda?

| Gabriella2012 a răspuns:

Sincer nu`ti recomand asa ceva! Sunt bune doar pe moment..slabesti 20 kg in 2 luni. dupa o luna pui pe tine 10 kg.
Mai bine faci sport si ti o dieta serioasa! Iti recomand sala Mass Building daca esti din Bucuresti! :*