| Bellany a întrebat:

Ce porecle stiti pentru cea mai buna prietena?

Răspuns Câştigător
| Masochista a răspuns:

Pai:
Bubu:X
Bebe
Bybo
Byby
Bybu

`eu ii ziceam mata meh, scumpha, iubitaa, bebe meu, eu nu suport pisii oo asta e asa uratbig grin, capra, oaie, buburuza, bloscutza, tot felul ii spuneam:X; D
important ii sa ii zici din sufletlaughing cand ne intalnim zicem ce faci capra?laughing nah depinde...incearca sa ii gasesti ceva care sa se potriveascabig grin eu ii zeceam capra ca ii inaltabig grin
`mai poti mono happy pitic pe maghiara, sau piticaaa`, ptziiii, nevasta`mea..., soso, sora`mea, surry :X sissi`, sis`.

12 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

BFF`u
Pissicutsa`
Motanel
Iubire
Dragostea mea
Zapaa
Zuza
Pitik
Yupy
Smile
Pisic
Cam atat big grin funda? :*

| mistikk a răspuns:

Sys

| DarkShina5566 a răspuns:

Puf de inger laughing sau tortulet

| Zzzo a răspuns:

Multumesc >big grin

| Reek54 a răspuns:

Piti happy

| AliceAll a răspuns:

Acuma depinde cum o cheama pe cea mai buna prietena a ta. nu poti sai pui ce porecla vrei. trebuie sa se potriveasca, adica o prescurtare a numelui, de ex eu anul trecut mancam o gramada de prajiturele si prietenii imi ziceau prajiturica laughing, dar acum imi zic patry de la patricia. deci nu stiu, o prescurtare a numelui clar ar fi mai potrivita. succeswinking

| Tailynne a răspuns:

Sys,iubirica...thinking

| tigersss a răspuns:

BeBe

KidoO

Tzupy

BOoDoO

Reduchta

MiriapoD

Nebunatik

YePe
Apelativ de Dorobanti: "Pisy
Bubu,Coco,Deeu daca te cheama Andreea
Rada-rada,pestishor, brotacel,cipita, meebo, muzzy, lolla
daca i fta grasa big mama daca i slaba michel jackson daca are o freza naspa spune-i ca o sunat sotia lu francastain sa i dea freza inapoi sau fetele sun pisicute po sa i zici pisy pentru eu sunt farta si asa imi zic baieti
depinde si de nume
fundita?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrul acesta depinde de numele ei, de personalitatea ei... daca o cun ft bine, atunci poti sa ii pui o porecla care sa arate felul ei de a fi sau o pasiune de a ei...
eu ii spun scumpa mea
draga mea
matzo
urato
aia mica
trompetica- pentru ca ne placea o melodie de la fara zahar si in plus vorbeste muuuuuuuuuult laughing
fifi -de la florentina
iubita- cand vreau sa o rog ceva
castor- cand rontaie prea multe alune
verde- daca e indragostita de un baiat vegetarian
rea-o -cand nu imi spune in acel moment ceva
buburuzo- ii plac tare mult :X:X si ii place sa ii spun asa
gospodino, sau albinuto sau furnicuto- cand da dovada de harnicie
putoare(se citeste putoooaariii) cand doarme pana la 12
gagico- cand probeaza ceva sau s-a imbracat in ceva ce ii sta suuuper sau cand e sexy rauhee hee
mai sunt dar nu imi amintesc acum, cred ca o sun sa imi mai spuna ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata de spart bidoane, daca tot iti sta in vocabular, sa nu te chinui sa inveti altele.

| Masochista a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui
:piscotel, placintica, sau biscuu:X