| irinaa_7148 a întrebat:

Ce pot face pentru. a diminua durerea in momentul epilarii cu aparatul? dau funda:*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa folosesti ceva rece. Exista, de exemplu, niste plicuri umplute cu un lichid special, pe care mai intai le tii in congelator o perioada, iar apoi le aplici pe zona iritata. Eu am un astfel de pliculet in acelasi set cu aparatul.
Succes! Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@irinaa, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!

| Scumpy90 a răspuns:

Dai cu pudra de talc inainte de a te epila, asa fac si eu si sa stii ca nu mai doare, este garantat. Sau poti folosi ceva rece inainte de epilare...

pop si bafta:*

| Anya_1437 a răspuns:

Te poti da cu o crema care hidrateaza pielea sau daca nu foloseste o crema de galbenele crede-ma ca ajuta si eu am aceeasi problema ca tine! Sper ca te-am ajutat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este posibil aceeasi problema o am si eu

| LonelyAngel_7189 a răspuns:

Inainte de a ma epila cu aparatul imi ung piciorel cu ceva foarte rece, cum ar fi gheata happy si are efect! Daca nu poti sa te faci nici asa iti recomand crema sau benzile epilatoare :d! Sper sa iti fi fost de ajutor! Succes! happy