| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face pentru a modela muschii fesieri? mama natura nu prea a fost generoasa cu mine laughing si vreau sa fac exercitii cu rezultate vizibile. in putin timp :-s

3 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Http://www.sanatateata.com/frumusete/fese.htm
sunt multe feluri de exercitii aici...eu am facut si sunt destule de bune mai ales ca vine vara si trebuie sa merem la mare:X:X:X, deci corpul nostru trebuie sa arate cat de cat bine;)
fa de 2 ori pe zi si te vei simti mai bine, iar efectele nu vor intarzia sa apara;)
sper sa. ti fei de folos;)
bafta

| gabimaris a răspuns:

Trebuie sa faci miscari de balans ale picioarelor (pe rand sau ambele in acelasi timp, intinse si/sau indoite, din orice pozitie) in lateral, in spate si in fata cu muschii incordati si cat mai multe repetari ritmate, eventual pe muzica, miscarea trebuie sa fie cat mai scurta si repetarile cat mai multe!

| carmenzo a răspuns:

Incearca asta www.youtube.com-8 minutes buns... e genial pentru fund e putin greu dar mie mi-a crescut cu 1 centimentru deja:), intr-o luna daca faci zilnic! Succes