| getty a întrebat:

Ce pot face pentru a scapa de cosuri si puncte negre? Ce parere aveti despre Zinerit?

6 răspunsuri:
| Cryss a răspuns:

Eu l-am folosit si nu m-a ajutat deloc, mai mult mi-a uscat pielea si din cosuri mi-au trecut cateva dar dupa un timp nu mai avea efectul pe care il doream asa ca am renuntat la el happy. Pe langa asta ii foarte amar straight face.
Nu stiu, iti recomand sa te duci la dermatolog si sa vada ce ten ai ca sa iti spuna el daca e bun Zinerytul sau nu happy.

| cutza a răspuns:

Eu de exemplu l-am folosit si ma ajutat! Ba chiar dupa prima folosire am vazut un rezultat! Insa aici depinde de piele si daca ai mai folosit si alte preparate si de care! Mai bine intreaba un specialist el va sti mai bine ceti trebuie si daca te va ajuta Zinerit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zyneritul pentru mine a fost groaznic. mi-au iesit mai multe cosuri de la el

| laura_3808 a răspuns:

Mdea.am folosit si eu zinerit dar...acum folosesc cv din plantewinking

| azziza21 a răspuns:

Am folosi si eu dar fara rezultate apoi am mers la dermato si mi-a dat ceva cu jecozinc, acid boric si inca ceva care se prepara la farmacie si nu e f scump.pe mine m-a ajutat ca aveam atatea incat imi mirosea si fata

| anushka a răspuns:

De la inceput zenerytul chiar m-a ajutat........insa,dupa un timp am renuntat pentru ca mi-a uscat pielea ingrozitor.