| DianusIoana a întrebat:

Ce pot folosi pentru par ca protectie termica impotriva placii? Nu am spray-uri sau solutii ..altceva nu este?

2 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Este un spray de la avon cu negru. Scrie pe el: Advance Techniques(mare cu alb) si cu rosu : Heat Protection Spray. Eu il folosesc si is multumita. Si nu era scump. Pana in 20 de lei.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Poți cumpara un ulei de la l’oreal. Elvive. Extraordinary oil. Rezista pana la 230 grade. Cel mai bun. Când îl folosesc se vede diferența. Și nu îți fa griji dacă iese abur, fum. E de la ulei. Vei avea un par superb.