| Biiencutza_6492 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa nu m-ai am parul gras?
crying

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| chickfmmswhisper a răspuns:

O problema des intalnita din pacatesad...Eu m-am spalat cu Vichy si nu mi s-a mai ingrasat. Daca nu merge iti propun si un sapun cu sulf. Bafta!:*happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala'te pe caplaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. spala-telaughinglaughing, e singura solutielaughing

| Anapoda a răspuns:

Clatesteti parul in apa cu otet dar vezi sa nu pui foarte mult otet ca sa nu miroase...succes!

| Pisicuța a răspuns:

Sa nu umbli cu mana prin el prea deswinking

| anss23 a răspuns:

Desi la inceput e mai greu incearca sa nu te mai speli asa de des pe par.Nu te spala mai des de 4 zile pentru ca ti se va ingrasa din ce in ce mai repede si vei ajunge sa te speli o data la doua zile sau chiar in fiecare zi!

| luciana01 a răspuns:

Tratament Joico, salon Lucent beauty salon. 0724238922