| JessicaAlba01 a întrebat:

Ce produs imi recomandati sa folosesc de la Nivea sau Dove?

5 răspunsuri:
| LikeABossBaby a răspuns:

Amandoua sunt niste super firme, este greu sa aleg dar as alege NIVEA.De ce? Pentru ca are produse grozave si gasesti din fiecare daca ma intelegi[adica daca vrei crema de protectie ai de ales intre cateva produse DOVE este foarte buna firma dar nu are o varietate asa larga de produse]. Sper ca te'am ajutat.

| OXxana a răspuns:

Amandouo sunt bune dar acum depinde si ce tise potriveste tie la piele...

| crissa20 a răspuns:

Amandoua au produse bune:*

| kaloma a răspuns:

Balsamul de buze colorat de la Nivea este cel mai bun de pe piata.De la Dove sapunul face toti banii

| anonimul325360 a răspuns:

Nivea