| floaredecolt03 a întrebat:

Ce produse sunt cele mai bune pentru par? voi ce folositi?

Răspuns Câştigător
| IRaluca a răspuns:

Pai folosesc mai multe... ulei de par precum LOREAL Mythic Oil Rich sau LOREAL Mythic Oil Milk si balsam WELLA CARE Recharge Cool Brunette balsam sau Balsam de par bio cu extract de trandafir, pentru volum Matrix total results Spray volum la radacini Amplify, pentru descurcare ELSÈVE NUTRI-GLOSS LIGHT pentru luciu Advance Tehtiques Spray de stralucire... Si mai sunt dar astea sunt cele mai bune, dupa parerea mea.

10 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Eu folosesc produsele de la Gerovital, mi se par foarte ok! Desigur, sunt mai multe game pentru toate tipurile de par..Eu folosesc spray-ul termic de la Gerovital, mai folosesc uneori spuma de la Taft, cat despre sampon, folosesc cele de la Syoss.

| Bubutita a răspuns:

Eu folosesc produsele kerastase de pe aoro.ro si sunt superbe.
Si sampoanele joico sunt bune.:*

| Dollicious a răspuns:

Depinde de tipul de par pe care il ai, deoarece nu toata lumea il are la fel.Eu olosesc samponul Garnier Ultra Doux pentru par vopsit si masca de par Placenta de la Kallos si cea cu ulei de masline de la Avon. Spuma de par imi place cea de la Syoss dar si Taft, iar fixativ tot Taft

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Folosesc sampon head and shoulders.Cred ca e de ajuns, parul nu trebuie incarcat cu toate prostiile.

| ElleAhx a răspuns:

Sampon folosesc Schauma si sunt foarte multumita. Balsam am de la Avon si este destul de bun, adica nu mi-a facut probleme pana acum, iar produse pentru intarirea firului de par, prevenirea caderii etc folosesc de la Gerovital.

| floaredecolt03 explică (pentru ElleAhx):

Multumesc pentru sfat pop

| elena445 a răspuns:

Pai eu folosesc sapon elsevee

| Pufulete456 a răspuns:

Pai eu folosesc sapon Dove

| Andryutza12 a răspuns:

Syoss

| floaredecolt03 explică:

La toata lumea multumesc frumos pentru sfaturi pooop happy