| Miinato a întrebat:

Ce programe de modificat poze folositi? [ in afara de Photoscape si Photoshop ] :* Funda cel mai fain program.

11 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Photoshine
Dream Light Photo Editor
Face Smoother
Magic Photo Editor
Photo! Editor
Photo Instrument

| andypandy_2709 a răspuns:

Picasa (3) e ff bun incearcal :fundita?

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Piknik mie imi place

| darkgirl58 a răspuns:

Poti incercat PhotoBrush, Picasa, GIMP, Magnifier 3.0, ColorPic 4.0, Paint.NET 3.08, IrfanView 4, FastStone Image Viewer 3.2 Photoshine
Dream Light Photo Editor
Face Smoother
Magic Photo Editor
Photo! Editor
Photo Instrument

| Magoo88 a răspuns:

Poti incercat PhotoBrush, Picasa, GIMP, Magnifier 3.0, ColorPic 4.0, Paint.NET 3.08, IrfanView 4, FastStone Image Viewer 3.2 si multe altele.

| M3ntosana a răspuns:

Photoinstrument si Picasa.happy

| Alexakos a răspuns:

Eu folosesc photopad image editor. poti sa maresti imaginea daca scrie ceva pe poza si dai numa save nimic altceva.
dupa aia mai am:
Microsoft office pictures manager

pictureviewer

windows live photo gallery (un program bun)

paint (iar e bun)
si cam atat.

| Zoxxx a răspuns:

Gimp e f bun.;]

| anonymus07 a răspuns:

Pai photoshop e cel mai bunwinking dar trebuie sa stii sa-l foloseti

| mihaelutsaaaaaaa a răspuns:

Picasa

| tudor91 a răspuns:

GIMP 2 e cel mai bun are o interfata usor de utilizat