| user23415 a întrebat:

Ce recomandați pentru creșterea genelor, ceva rapid?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice produs care contine ingredientul Bimatoprost, printre primele ingrediente, este eficient pentru cresterea genelor. Bonilash e fain pentru ca mai contine si GLYCERIN, PANTHENOL, SILK AMINO ACIDS, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1 si BIOTIN.
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10049307

Bimatoprost este un medicament pentru tratarea glaucomului, trebuie sa discuti cu medicul tau oftalmolog daca poti sa folosesti acest produs daca ai probleme oftalmologice. Ingredientul irita ochii, in functie de sensibilitatea ta, si e posibil sa ai nevoie de lacrimi artificiale pe perioada folosirii lui.

| TatianaIstrate a răspuns:

Eu am incercat cu Bonilash si mi s-a parut util. Purtasem pentru o perioada mai lunga de timp gene false, iar o parte din genele mele naturale cazusera din acest motiv. Sa-mi dai de veste daca functioneaza si-n cazul tau.

| AncuxD a răspuns:

Ulei de ricin!
Trebuie sa perseverezi cu aplicarea, dar rezultatele sunt vizibile in scurt timp. Si spre deosebire de produsele din comerț destinate creșterii genelor este o varianta mai ieftina care face acelasi lucru.
Eu l-am aplicat la baza genelor cu o periuța de pieptănat sprancene.
Recomand cu maaare incredere!