| anonim_4396 a întrebat:

Ce remedii stiti pentru cearcane?
Dar pentru pungile de sub ochi?
Multumesc anticipat:*.

6 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

XComprese cu infuzie de musetel"pliculete", se pune doua pliculete la 200 ml apa clocotita, se acopera vasul, se lasa 15 minute, apoi se inmoaie cateva comprese sterile si se aplica pe zonele afectate"foarte bune pentru cearcane si pungile de sub ochi"testate de minehee heelove struck

| cretzufinish a răspuns:

Linguri reci de inox din frigider, castraveti felii, cartof ras, comprese ceai verde si SOMN 8 ore

cami
| cami a răspuns:

Lingura rece de inox.

| adika a răspuns:

Comprese cu ceai de musetel plus:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| demonel a răspuns:

Eu am un program variat de somn 12h sau 4h de somn dar specialisti recomanda minim 8h pentru ca trupul si mintea sa fie odihnite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anticearcanul e imbatabil. Pungile se pot opera.