| Inna2910 a întrebat:

Ce ritual de ingrijire si infrumusetare imi recomandati? Sau voi ce folositi?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, n-am un ritual.
Dar stiu ca intr-un timp eram disperata sa am si eu unul laughing.
Am inceput sa caut produse si sa le testez (nu au fost putine la numar), si mi-am dat seama ca majoritatea erau niste porcarii care nu meritau efortul.
Asa am ajuns sa folosesc dimineata si seara un sapun cu ph neutru (nu usuca fata asa rau) si am gasit o crema hidratanta destul de buna de la A-DERMA, dar nu o folosesc des. Astea mi-au fost recomandate de dermatolog, ca pur si simplu nu gaseam ceva potrivit.
Cateodata imi aplic o masca de fata, dar nu din alea din comert, intr-un timp foloseam argila pana mi-am dat seama ca sunt alergica.

| Inna2910 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns, o sa tin cont

| Cristinaaa57 a răspuns:

Pai eu folosesc ulei de masline, o data la 2-3 zile pentru ten, imi masez fata cu el vreo 4 minute si dupa ma spal normalhappy.iti lasa fata foarte curata

| Biencutza1 a răspuns:

Pentru fata eu folosesc miere de albine. Este foarte buna!

| anatare123 a răspuns:

Sunt mai multe feluri depinde de ten si preferinte