| Sabs28 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu pagina Cheri? Era o pagina cu rochii cu numele Cheri avea foarte multi fani, nu imi mai apare mersi

Răspuns Câştigător
| dmz123 a răspuns:

Probabil a fost inchisa, era postata pe toate grupurile de tepare- produsele erau de slaba calitate iar de servicii nici nu mai vorbim.
Iti recomand https://www.amaretta.ro/ este un site testat de mine si prietenele mele. Oamenii chiar respecta clientul si te ajuta cu marimile, isi dau tot interesul

| Sabs28 explică (pentru dmz123):

Multumesc voi incerca

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

A trecut sezonul ciresilor (cheri).
Probabil au facut compot din ea. big grin

| Bondarel99 a răspuns:

Au dat foarte multe tepe, sa nu comanzi de la ei, hainele sunt luate de pe aliexpress si nu seamana cu cele din poze, sunt doar niste carpe de proasta calitate, iar daca vrei sa le schimbi nu mai raspund la mesaje.
Daca nu o gasesti ori ti-au dat block ori a fost inchisa.