| AndreeaMaria66 a întrebat:

Ce să fac ca să am un corp de invidiat chiar dacă iubesc mancarea si mananc muuuuult?

9 răspunsuri:
| EcceHomo a răspuns:

Te referi la propriul corp sau la unul pe care să îl privești cu invidie în timp ce mănânci?

| wildthing a răspuns:

Sa faci indeajuns de mult sport (in special cardio) incat sa arzi mai multe calorii decat ingurgitezi...si chiar daca mananci mult, sa cauti sa elimini pe cat posibil din alimentatie, dulciurile si fainoasele.

| NiiEggaaaa a răspuns:

Shaorma 24/7

| Frank51 a răspuns:

La ce este nevoie de corp de invidiat, bărbaților le plac femeile cu ceva forme.

| Celcestietot a răspuns:

Miscare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Să ai o alimentație sănătoasă bazată strict pe consumul de fructe și legume, carne doar de pește, să practici un sport sau alergatul în mod continuu și constant.

| JokkeRO a răspuns:

Din păcate nu sunt prea multe soluții, poate doar una chiar...cu totii iubim mâncarea, dar când totuși sesizezi că ți face rău, o rărești și te apuci de sport. Îți ocupi timpul cu altceva. Sa iubești mâncarea este normal, ideea este sa nu iubești doar sa te simți plin mereu, poți mânca orice in fiecare zi atât timp cât o faci în cantități mici, poți avea ciocolata, fructe, carne, pâine, dulciuri in general, dar nu în cantități exagerate, faci un pic de mișcare, și lucrezi acolo unde crezi că trebuie lucrat, la picioare, la bust, brațe și toate celelalte. nu e foarte greu, dar îți trebuie voința! Îți urez succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport intens.

| bianca37 a răspuns:

Sport